icon
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Доставка - 80грн. При Замовленні на 600грн. - Безкоштовно!

Курсы пиццайолы

Неаполітанська піцца - це унікальні традиції та неймовірне увагу до деталей у процесі підготовки.
Неаполітанська піцца з м'яким і тонким тестом, але високими краями, також відома у всьому світі, як італійська піца на відмінно.

З 5 лютого 2010 року мастера, який намагаються робити таку піцу офіційно визнані «Гарантованою традиційною спеціальністю Європейського Союзу». У 2011 році неаполітанська піцца була представлена ​​Італією як кандидатом на визнання ЮНЕСКО у якості нематеріального наследію людства.
Істоки знаменитого блюда ведуться з періоду 1715-1725 років. Ценний трактат був написаний в той період Вінченцо Коррадо, в якому він описав піщеві привички міста Неаполя, і замінив, що неаполітанці прикрили приправити піту і макарони помидорами. Об'єднання цих продуктів фактично породило гастрономічну славу міста Неаполь.

Відкрийте можливість отримати можливість пройти професійні курси підготовки піци «Неаполітанська піца» не виєзжая в Італії! Курс розроблений президентом Асоціації туризму, соціального та культурного співробітництва Be.Tr.lC Джованні Віглюччи. Крім того, Джованні є власником BELLA PIZZA, що означає курс піццайола, створений не просто людським, який знає теорію, і практику, яка зростала умінням на протязі багатьох років. BELLA PIZZA визнала чемпіон світу з підготовки Неаполітанської піци. Учитесь у чемпионов!
Професійні курси піццайола в Україні будуть проходити за адресою г. Белая Церковь ул. Таращанська, 2,37-Б  а також Івано-Франківська обл. М. Коломия вул. Бандери 59/1 піцерія DelAlex проводить майстер пиццайола Андрій Угринчук ( Instagram , facebook, 0505369918), який входить в асоціацію bellapizza. Набір починається з 20 липня 2020 року.

Після завершення курсу проводить екзамен в режимі онлайн, після чого видається диплом піццайола Євпропейського образця, який офіційно зареєстрований в Італії, у цифровому коді на дипломі та мікрочипі.

 

Професійні курси для піццайола,
нова система ПРАКТИЧЕСКАЯ ПРОГРАММА

практична програма розподіляється на три категорії А-В-С категорія А складається з 30 годин практики витрати 15000грн
1. Технологія підготовки основ для пікселів діаметром
33, клас NEAPOLITAN PIZZA
2. Технологія раскотування основ для піц Діаметр
45, клас PIZZA AMGICA 
3. Качество продуктових матеріали та якість готових виробів, основні суміші
4. Технології ферментації
5. Процеси, пов'язані з підготовкою товарів. Принципи гігієнічного продукту
6. Техніка та етапи роботи
7. Інструменти та обладнання. Підготовка готового продукту
8. Види піци та можливі варіації основних інгредієнтів
9. Початок та традиції виробництва «Піцца»
10. Типи та стилі об’єднання продуктів піци
11. Продукція, яка виготовляється на «А» і «Б»
12. Практичний тест у концерті

Після завершення практики практичний сдає екзамен в режимі онлайн з мастерами та чемпіонами світу по піцерії, які знаходяться в Італії. Після сдачі екзамена пропонується право отримати Диплом, який видається в Італіїі признан в Європі! Стоимость диплома 1200 €! Категорія (В) проводить конференцію з мастером піццайоло Угринчук Андрій, який надає всі відповіді, що касається піцци та її підготовка вартості курсу 2,5 години 2 500 грн після завершення конференцій, пропонується право отримати диплом вартості 1200 €! Категорія. (С) піццайоло з мінімальним стажем роботи 1 рік проходить основну підготовку до екзамену після сдачі екзамена пропонується право отримати диплом вартості 1200 €! Диплом видається Італії, на дипломі вказаний персональний код Там мікро чип! Код диплома можна перевірити на сайті bellapizza.it там будуть вказані ваші дані! Час на получение диплома після сдачі екзамена 15 днів

 

Взнос для навчання передбачає оплату 50% після завершення навчання та отримання диплома залишок 50%

Лекції Приклад #
Піца з Джованні Віглюччі
Каріоксід. Зероновий каріоксид або, як його зазвичай називають, - зерно, має витянуту форму і наявність продольної незалежної борозни, нижня більш широка частина та борозна у верхній частині. Длинна близько 7 мм і 3 мм шириної
 У нижній частині внутрішньої частини ми знаходимо мошонку, в середині якої знаходиться ембріон або зародіш. Він становить близько 3% від цінного зерна, а також представляє сальну частину жиру. Сверху ми знаходимо мучну частину, целое, захищене конвертами, розділеними на три основні групи: перисперм, спермодерма та перикарп, що містяться з різних слів для захисту всього зерна. При зменшенні каріопсиса отримує близько 3% відходів (включаючи власність), близько 14% відрубей (відруби або трицелло) та інші 83% муки. Ці значення орієнтованих, так як вони можуть змінюватися в залежності від типу пшениці, сезону та місць вираження.

МУКА. Муку отримують за допомогою змінення ядерних пшениць на мелких фрагментах, щоб мати зміна та вибрання технічних засобів, які складаються з відрубів. Мука, ​​що виявляється із складу мінеральних солей (зола та відруби), відрізняється за типом. Тип 00 Мука із зольністю менше 0,50%. Тип 0 Мука із золою до 0,65%. Тип 1 Мука із золою до 0,8%. Тип 2 муки із золою до 0,95%.
Тип із більшим вмістом золів називається «цельнозерновою мукою» і має склад золів між 1,40-1,60%. Однак, градуйованість різноманітних хлібобулочних виробів, безліч місцевого використання та види обробки заставлених виробників вибирають різні види муки, придатні для виготовлення однієї категорії продуктів. Таким чином, ми прийшли до так званих цільових або специфічних типових муків. На ринку є мука, готова для виготовлення пісочного виробу, до якого неможливо було запросити виготовлення панеттону; мука, посилена закордонними зернами та спеціальна мука, призначена для виготовлення тех видів хліба, які крайньо сложно отримують для випечки. Так багатогранний ринок вимагає, щоб продукція адаптувалася до часу і постійно оновлювала своє обладнання, все чаще і чаще прибегає до допомоги лабораторії для аналізу та оцінки якості зерна, яке необхідно придбати, що має такий варіант, який вводиться до наименшим затратам. Каждий вид муки має різну якість.


СОСТАВ МУКИ. Склад муки є результатом балансу між усіма речовинами, які входять у його склад. Крахмал - 54-90%, декстрин, клетчатка, білки 14%, жири 0,9-4%, вітаміни, ферменти, мінерали. Основним компонентом муки є сложний сахар. Він не переваривается і не дозволяє дрожжам діяти. Для правильного процесу крахмаль повинен бути розподілений на більш простих речовинах. Заданням цієї трансформації виконуються ферментами альфа-амілази, які розщеплюють крахмал на простому сахарі (глюкозу). У муці, як у повітрі, є ферменти, які мають властивість розщеплювати сложний сахар, крахмал якого перетворюється в простому сахарі, що робить його більш усвідомленим. Цей хімічний процес називається дозреванием і його часто путають із заквашиванием, яке відбувається лише в наступній фазі. Ми повинні помнити,

8221 Be.Tr.lC  
Асоціація ASSOBELLONA "Be.Tr.lC"  
Президент-основатель Джованни Виглюччи
Be.Tr.lC Асоціація туризму, соціального та культурного співробітництва 
Зарегестрований офіс: Roma 398 Palazzo Colella Scala B-1 08130 TEVEROLA-CE 
tel.uff .081-19252967FAX 081192552967-cel. 3209293830 

Міжнародний диплом піццайоло дозволить Вам працювати не тільки в Україні, але і за межі! Професійний сертифікат піццайоло допоможе Вам у виборі подальших професій. Тільки у нас курси піццайоло ресторану з трудовою забудовою наших випускників - за них варто черговим роботодавцям!

Приголошуємо Вас статтею теперішнього піццайоло в зручному для Вас часі.

Професійні курси підготовки піцци “NEAPOLITAN PIZZA” 
WWW.BELLAPIZZA.IT
E-MAIL- ASSOBELLONA @ ESOBELLONAEMEEMEEM  
ОФИСИ GORNALE BELLA PIZZA, 
TEL. 081-19252967 ФАКС 08119252967-3209293830.  
ПРЕЗИДЕНТ GIOVANNI VIGLIUCCI